Apartamenty u Majki - Frydman
Najtańsze noclegi, tanie wakacje
Apartamenty u Majkiapartamenty - mieszkania
Góry
Cena od
209 PLN
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
Góry
Cena od
209 PLN
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
Prezentowana cena minimalna została wyliczona na podstawie danych przekazanych przez Partnera obsługującego rezerwację i jest wartością przybliżoną pokazującą poziom cenowy obiektu. Całkowity koszt pobytu zależy min. od wybranego terminu, pokoju, liczby osób i zostanie pokazany na stronie Partnera po podaniu wymaganych do wyliczeń informacji.
W naszej ofercie m. in. : prywatny parking, meble ogrodowe, wspólny salon / sala TV, Pokoje są dezynfekowane między pobytami, ogrzewanie, pokoje rodzinne, pokoje dla niepalących, całkowity zakaz palenia, sprzęt do grillowania, łaźnia na świeżym powietrzu, taras, Zasady dystansu społecznego są przestrzegane, Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa, jazda na rowerze, ogród, bezpłatne WiFi, Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych, ekspresowe zameldowanie / wymeldowanie, rzutki, dostęp do Internetu, Wszystkie naczynia i sztućce są poddawane dezynfekcji, kajakarstwo, bezpłatny parking, część przeznaczona dla palących, całodobowa recepcja, miejsce na piknik, parking na miejscu, Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne, sklep na miejscu, taras słoneczny, zwierzęta domowe są akceptowane, parking przy ulicy, parking, wędkowanie, Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości, piesze wycieczki, Wynajem rowerów, WiFi.
Doba hotelowa zaczyna się od godziny 09:00 a kończy o godzinie 12:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp. Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu Apartamenty u Majki o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji. Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)Dostępne pokoje:
Apartament 6 osobowy (1 łóżko podwójne, 1 łóżko podwójne, 1 łóżko podwójne - 60 mkw).

